Mesečni pregled dogodkov

oktober, 2019

Filtriraj dogodke

Občina:

Vse

1okt9:00- 11:15Razgibajmo možgane9:00 - 11:15 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

1okt16:00- 18:00Skupina za ženske16:00 - 18:00 Ljudska univerza Kočevje

1okt17:00- 20:00TURIZEM SMO LJUDJESIMULACIJE VODENJ LOKALNEGA VODNIKA17:00 - 20:00 Metelkov dom ŠkocjanObčina:Škocjan

2okt9:00- 11:30Z znanjem slovenščine je lažje9:00 - 11:30 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

2okt10:00- 11:15Zmorem tudi jaz - Uporaba pehtrana (za zaključeno skupino)10:00 - 11:15 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

2okt13:00- 14:30Delavnice za razvijanje veščin vsakdanjega življenja - V. del (za zaključeno skupino)13:00 - 14:30 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

2okt17:00- 20:00SPROSTITEV ZA ZDRAVJE - Zadihajmo s plesom17:00 - 20:00 Kulturni dom StražaObčina:Straža

3okt17:00- 20:00FOTOGRAFSKI TEČAJ Z AJDOOBDELAVA FOTOGRAFIJ17:00 - 20:00 OŠ Dolenjske TopliceObčina:Dolenjske toplice

4okt9:00- 11:30Z znanjem slovenščine je lažje9:00 - 11:30 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

4okt16:00- 19:00GOBARSKA RAZSTAVA16:00 - 19:00 Hiša žive dediščineObčina:Šmarješke Toplice

4okt17:00- 20:00OSNOVE IZDELAVE BELE VEZENINE POZNANE TUDI KOT RISHELIE VEZENINA17:00 - 20:00 Hiša žive dediščineObčina:Šmarješke Toplice

4okt17:00- 20:00RAČUNALNIŠKE DELAVNICE za učence 3. - 5. razreda17:00 - 20:00 OŠ ŠmarjetaObčina:Šmarješke Toplice

7okt17:00- 20:00Zgodbe bogatijo17:00 - 20:00 Kongresno kulturni center Dolenjske TopliceObčina:Dolenjske toplice

8okt - 8novokt 89:00nov 8Razgibajmo možgane9:00 - (november 8) 11:15 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

8okt16:00- 18:00Skupina za ženske16:00 - 18:00 Ljudska univerza Kočevje

8okt17:00- 20:00PREPROSTE KMEČKE JEDI17:00 - 20:00 OŠ Frana Metelka ŠkocjanObčina:Škocjan

9okt9:00- 11:30Z znanjem slovenščine je lažje9:00 - 11:30 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

9okt9:00- 10:30Plesi narave - sklop desetih srečanj9:00 - 10:30 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

9okt13:00- 14:30Delavnice za razvijanje veščin vsakdanjega življenja - VI. del (za zaključeno skupino)13:00 - 14:30 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

10okt9:00- 12:00Obisk Knjižnice Mirana Jarca Novo mesto( za zaključeno skupino )9:00 - 12:00 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

10okt10:00- 12:15Pomagaj si sam - Oljni parfumi (za zaključeno skupino)10:00 - 12:15 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

10okt17:00- 20:00Cultural Bodywork - starodavno delo s telesom17:00 - 20:00 Kongresno kulturni center Dolenjske TopliceObčina:Dolenjske toplice

11okt9:00- 11:30Z znanjem slovenščine je lažje9:00 - 11:30 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

11okt17:00- 20:00OSNOVE IZDELAVE BELE VEZENINE POZNANE TUDI KOT RISHELIE VEZENINA17:00 - 20:00 Hiša žive dediščineObčina:Šmarješke Toplice

11okt17:00- 20:00RAČUNALNIŠKE DELAVNICE za učence 3. - 5. razreda17:00 - 20:00 OŠ ŠmarjetaObčina:Šmarješke Toplice

14okt10:00- 13:00Možnosti so neskončne - zvočna kopel (za zaključeno skupino)10:00 - 13:00 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

14okt17:00- 20:00Odslužene majice v novi podobi17:00 - 20:00 Kongresno kulturni center Dolenjske TopliceObčina:Dolenjske toplice

15okt16:00- 18:00Skupina za ženske16:00 - 18:00 Ljudska univerza Kočevje

15okt17:00- 20:00PREDSTAVITEV GOB IN GOBARSKEGA DRUŠTVA17:00 - 20:00 Metelkov dom ŠkocjanObčina:Škocjan

16okt9:00- 11:30Z znanjem slovenščine je lažje9:00 - 11:30 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

16okt9:00- 10:30Plesi narave - sklop desetih srečanj9:00 - 10:30 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

16okt13:00- 14:30Delavnice odgovornega starševstva - I. del (za zaključeno skupino)13:00 - 14:30 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

16okt17:00- 20:00SPROSTITEV ZA ZDRAVJE - Zadihajmo s plesom17:00 - 20:00 Kulturni dom StražaObčina:Straža

17okt9:00- 12:00V jati z drugačnimi - medsebojno sodelovanje (za zaključeno skupino)9:00 - 12:00 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

17okt9:00- 11:00V jati z drugačnimi - spoznavanjein druženje (za zaključeno skupino)9:00 - 11:00 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

17okt10:00- 12:15Pomagaj si sam - Vsestanska uporaba žajblja (za zaključeno skupino)10:00 - 12:15 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

17okt10:00- 12:00V jati z drugačnimi - druženje in ustvarjanje (za zaključeno skupino)10:00 - 12:00 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

17okt17:00- 20:00Družabne igre17:00 - 20:00 Kongresno kulturni center Dolenjske TopliceObčina:Dolenjske toplice

18okt9:00- 11:30Z znanjem slovenščine je lažje9:00 - 11:30 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

18okt17:00- 20:00OSNOVE IZDELAVE BELE VEZENINE POZNANE TUDI KOT RISHELIE VEZENINA17:00 - 20:00 Hiša žive dediščineObčina:Šmarješke Toplice

18okt17:00- 20:00RAČUNALNIŠKE DELAVNICE za učence 3. - 5. razreda17:00 - 20:00 OŠ ŠmarjetaObčina:Šmarješke Toplice

21okt9:00- 12:00Zvočna kopel za osebno rast in zdravje (za zaključeno skupino)9:00 - 12:00 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

21okt17:00- 20:00Vmesno postenje in lepota17:00 - 20:00 Kongresno kulturni center Dolenjske TopliceObčina:Dolenjske toplice

22okt10:00- 12:15Zmorem tudi jaz - oljni parfumi (za zaključeno skupino)10:00 - 12:15 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

22okt16:00- 18:00Skupina za ženske16:00 - 18:00 Ljudska univerza Kočevje

22okt17:00- 20:00KAKO OHRANITI MOŽGANE17:00 - 20:00 Metelkov dom ŠkocjanObčina:Škocjan

23okt9:00- 10:30Plesi narave - sklop desetih srečanj9:00 - 10:30 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

23okt13:00- 14:30Delavnice odgovornega starševstva - II. del (za zaključeno skupino)13:00 - 14:30 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

23okt17:00- 19:15Ustvarjalna delavnica - dežnik iz listja17:00 - 19:15 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

24okt9:00- 13:00Izdelava japonskih skodelic -1.del (za zaključeno skupino)9:00 - 13:00 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

24okt17:00- 20:00Regresija ali potovanje v preteklost17:00 - 20:00 Kongresno kulturni center Dolenjske TopliceObčina:Dolenjske toplice

25okt17:00- 20:00KORUZNO LIČKANJE NEKOČ IN DANES17:00 - 20:00 Hiša žive dediščineObčina:Šmarješke Toplice

28okt17:00- 20:00JESENSKE POČITNIŠKE DELAVNICE17:00 - 20:00 Kongresno kulturni center Dolenjske TopliceObčina:Dolenjske toplice

29okt10:00- 13:00POČITNIŠKA KULINARIČNA DELAVNICABABICE, DEDKI IN VNUKI KUHAJO SKUPAJ10:00 - 13:00 Hiša žive dediščineObčina:Šmarješke Toplice

29okt16:00- 18:00Skupina za ženske16:00 - 18:00 Ljudska univerza Kočevje

29okt17:00- 20:00JESENSKE POČITNIŠKE DELAVNICE17:00 - 20:00 Kongresno kulturni center Dolenjske TopliceObčina:Dolenjske toplice

29okt17:00- 20:00ČAROBNA NOČ ČAROVNIC - IZDELAVA OKRASNIH BUČ, NETOPIRJEV, PAJKOV17:00 - 20:00 Knjižnica ŠkocjanObčina:Škocjan

30okt9:00- 10:30Plesi narave - sklop desetih srečanj9:00 - 10:30 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

30okt13:00- 14:30Delavnice odgovornega starševstva - III. del (za zaključeno skupino)13:00 - 14:30 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

30okt17:00- 20:00JESENSKE POČITNIŠKE DELAVNICE17:00 - 20:00 Kongresno kulturni center Dolenjske TopliceObčina:Dolenjske toplice