Mesečni pregled dogodkov

oktober, 2018

Filtriraj dogodke

Občina:

Vse

1okt13:00- 15:15Usposabljanje brezposelnih za prostovoljsko delo13:00 - 15:15 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

1okt16:30- 18:30ZVOČNA KOPEL - ZDRAVILNI ZVOK16:30 - 18:30 Ljudska univerza KočevjeObčina:Kočevje

2okt9:00- 11:15Plesne delavnice (za zaključeno skupino)9:00 - 11:15 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

2okt13:00- 15:00TEČAJ RAČUNALNIŠTVA13:00 - 15:00 Ljudska univerza KočevjeObčina:Kočevje

2okt16:00- 18:00SKUPINA ZA ŽENSKE16:00 - 18:00 Ljudska univerza KočevjeObčina:Kočevje

2okt17:00Pletenje iz vrbja17:00 Metelkov dom ŠkocjanObčina:Škocjan

3okt10:00- 12:15Lepote Slovenije (za zaključeno skupino)10:00 - 12:15 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

3okt17:00S potovanja po Dubaju in Abu Dabiju17:00 Kulturni dom StražaObčina:Straža

3okt17:00- 19:00Angleščina skozi čarovnijo gledališča17:00 - 19:00 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

4okt17:00ŠPORTNE IGRE ZA OTROKE17:00 Kongresno kulturni center Dolenjske TopliceObčina:Dolenjske toplice

5okt13:00Pravljična delavnica13:00 OŠ ŠmarjetaObčina:Šmarješke Toplice

8okt8:00- 10:00V RITMU GLASBE IN PLESA8:00 - 10:00 Ljudska univerza KočevjeObčina:Kočevje

8okt16:30- 18:30ZVOČNA KOPEL - ZDRAVILNI ZVOK16:30 - 18:30 Ljudska univerza KočevjeObčina:Kočevje

8okt17:00Drugačen ni napačen17:00 Kongresno kulturni center Dolenjske TopliceObčina:Dolenjske toplice

9okt8:30- 11:15Ustvarjalnost po slovensko IV (delavnica za skupino priseljencev)8:30 - 11:15 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

9okt9:00- 11:15Spoznajmo Litvo (za zaključeno skupino)9:00 - 11:15 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

9okt13:00- 15:00TEČAJ RAČUNALNIŠTVA13:00 - 15:00 Ljudska univerza KočevjeObčina:Kočevje

9okt16:00- 19:00MLADI IN ZASVOJENOST16:00 - 19:00 Ljudska univerza KočevjeObčina:Kočevje

9okt16:00- 18:00SKUPINA ZA ŽENSKE16:00 - 18:00 Ljudska univerza KočevjeObčina:Kočevje

9okt16:30Učim se učiti16:30 OŠ ŠmarjetaObčina:Šmarješke Toplice

9okt17:00Rak – ne hvala!17:00 Metelkov dom ŠkocjanObčina:Škocjan

10okt10:00- 13:00PREVENTIVNA ZDRAVSTVENA DELAVNICA V ROMSKEM NASELJU10:00 - 13:00 Romsko naselje KočevjeObčina:Kočevje

10okt15:00- 18:00UČNE URICE ANGLEŠČINE15:00 - 18:00 Ljudska univerza KočevjeObčina:Kočevje

10okt17:00- 19:00Angleščina skozi čarovnijo gledališča17:00 - 19:00 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

10okt17:00Komunikacija in reševanje konfliktov v družini17:00 Kulturni dom StražaObčina:Straža

11okt8:30- 10:00Spoznavanje različnih kultur (delavnica za skupino priseljencev)8:30 - 10:00 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

12okt8:30- 10:00S slovenščino v novi državi (delavnica za skupino priseljencev)8:30 - 10:00 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

12okt17:00Klic za poklic!17:00 Hiša žive dediščineObčina:Šmarješke Toplice

15okt9:00- 12:00Srečanje mladih z invalidi (za zaključeno skupino)9:00 - 12:00 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

15okt13:30- 15:45Tehnike obvladovanja stresa13:30 - 15:45 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

15okt16:00- 18:15Zdravilne rastline, ki jih imamo vsako leto v domači zeliščni lekarni16:00 - 18:15 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

15okt16:30- 18:30ZVOČNA KOPEL - ZDRAVILNI ZVOK16:30 - 18:30 Ljudska univerza KočevjeObčina:Kočevje

15okt17:00Veščine učenje učenja17:00 Kongresno kulturni center Dolenjske TopliceObčina:Dolenjske toplice

16okt8:00- 10:00V RITMU GLASBE IN PLESA8:00 - 10:00 Ljudska univerza KočevjeObčina:Kočevje

16okt8:30- 11:15Ustvarjalnost po slovensko V (delavnica za skupino priseljencev)8:30 - 11:15 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

16okt13:00- 15:00TEČAJ RAČUNALNIŠTVA13:00 - 15:00 Ljudska univerza KočevjeObčina:Kočevje

16okt16:00- 18:00SKUPINA ZA ŽENSKE16:00 - 18:00 Ljudska univerza KočevjeObčina:Kočevje

16okt17:001,2,3, preštevamo in varčujemo17:00 Metelkov dom ŠkocjanObčina:Škocjan

17okt10:00- 12:15Plesna delavnica (za zaključeno skupino)10:00 - 12:15 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

17okt15:00- 18:00UČNE URICE ANGLEŠČINE15:00 - 18:00 Ljudska univerza KočevjeObčina:Kočevje

17okt17:00- 19:00Angleščina skozi čarovnijo gledališča17:00 - 19:00 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

18okt9:00- 12:00Ustvarjalna delavnica (za zaključeno skupino)9:00 - 12:00 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

18okt9:00ODNOSI9:00 Sodražica - Društvo upokojencevObčina:Sodražica

18okt10:00- 12:00Zdravi namazi (za zaključeno skupino)10:00 - 12:00 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

19okt8:30- 10:00S slovenščino v novi državi (delavnica za skupino priseljencev)8:30 - 10:00 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

19okt9:00- 12:15Jesenska ustvarjalna delavnica (za zaključeno skupino)9:00 - 12:15 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

19okt9:00- 12:15Delavnica o čebelarstvu in medenih izdelkih (za zaključeno skupino)9:00 - 12:15 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

19okt9:00- 12:15Glasbeno-ustvarjalna delavnica (za zaključeno skupino)9:00 - 12:15 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

19okt17:00Stres moj vsakdanjik: želim živeti srečno17:00 Hiša žive dediščineObčina:Šmarješke Toplice

22okt14:00- 16:15Razgibajmo možgane14:00 - 16:15 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

22okt16:00- 18:15Zdravilne rastline in centralni živcni sistem16:00 - 18:15 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

22okt16:30- 18:30ZVOČNA KOPEL - ZDRAVILNI ZVOK16:30 - 18:30 Ljudska univerza KočevjeObčina:Kočevje

23okt8:00- 10:00V RITMU GLASBE IN PLESA8:00 - 10:00 Ljudska univerza KočevjeObčina:Kočevje

23okt8:30- 11:15Ustvarjalnost po slovensko VI (delavnica za skupino priseljencev)8:30 - 11:15 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

23okt13:00- 15:00TEČAJ RAČUNALNIŠTVA13:00 - 15:00 Ljudska univerza KočevjeObčina:Kočevje

23okt16:00- 18:00SKUPINA ZA ŽENSKE16:00 - 18:00 Ljudska univerza KočevjeObčina:Kočevje

23okt17:00Izdelovanje cvetličnih aranžmajev17:00 Metelkov dom ŠkocjanObčina:Škocjan

24okt8:30- 10:00S slovenščino v novi državi (delavnica za skupino priseljencev)8:30 - 10:00 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

24okt10:00- 13:00PREVENTIVNA ZDRAVSTVENA DELAVNICA V ROMSKEM NASELJU10:00 - 13:00 Romsko naselje KočevjeObčina:Kočevje

24okt12:45- 15:00Delavnica za razvijanje odgovornega starševstva (za zaključeno skupino v Zaporih Novo mesto)12:45 - 15:00 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

24okt15:00- 18:00UČNE URICE ANGLEŠČINE15:00 - 18:00 Ljudska univerza KočevjeObčina:Kočevje

24okt17:00DELAVNICA O VZGOJI ZA STARŠE: "Moč" misli, čustev in besed17:00 Kulturni dom StražaObčina:Straža

24okt17:00- 18:00Angleščina skozi čarovnijo gledališča17:00 - 18:00 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

25okt15:00- 19:00RIZIČNO VEDENJE MLADIH15:00 - 19:00 Ljudska univerza KočevjeObčina:Kočevje

25okt17:00DELAVNICE ZA OTROKE: Druženje po angleško I., II., III.17:00 Kongresno kulturni center Dolenjske TopliceObčina:Dolenjske toplice

26okt14:00- 16:15Razgibajmo možgane14:00 - 16:15 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

26okt17:008-urno razgibavanje možgančkov17:00 Hiša žive dediščineObčina:Šmarješke Toplice

29okt9:00DELAVNICE ZA OTROKE: Druženje po angleško I., II., III.9:00 Kongresno kulturni center Dolenjske TopliceObčina:Dolenjske toplice

29okt9:00- 11:00HURA, POČITNICE SO TU9:00 - 11:00 Ljudska univerza KočevjeObčina:Kočevje

29okt11:00- 13:00HURA, POČITNICE SO TU11:00 - 13:00 Ljudska univerza KočevjeObčina:Kočevje

29okt16:00- 18:15Zdravilne rastline in sečila16:00 - 18:15 Razvojno izobraževalni center Novo mestoObčina:Novo mesto

30okt9:00DELAVNICE ZA OTROKE: Druženje po angleško I., II., III.9:00 Kongresno kulturni center Dolenjske TopliceObčina:Dolenjske toplice

30okt9:00- 11:00HURA, POČITNICE SO TU9:00 - 11:00 Ljudska univerza KočevjeObčina:Kočevje

30okt11:00- 13:00HURA, POČITNICE SO TU11:00 - 13:00 Ljudska univerza KočevjeObčina:Kočevje

30okt13:00- 15:00TEČAJ RAČUNALNIŠTVA13:00 - 15:00 Ljudska univerza KočevjeObčina:Kočevje

30okt17:00Domiselna okrasitev steklenic in cvetličnih lončkov17:00 Metelkov dom ŠkocjanObčina:Škocjan